You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualnośći

Testy motoryczne i wykłady z wydolności siły mięśniowej.

Zapraszamy na szkolenie i testy motoryczne pod wodzą Amita Batry, doktora nauk o kulturze fizycznej z zakresu fizjologii treningu sportowego i lidera sekcji przygotowania motorycznego Stowarzyszenia MMA Polska.

Całość przygotowana została w wyjątkowych cenach i jest przeznaczona nie tylko dla zawodników, ale również dla trenerów sportów walki, szczególnie część teoretyczna, która będzie świetną okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu wydolności i siły mięśniowej.
Zobacz cały artykuł...

Złoto i dwa brązy seniorów. Kadra kończy Mistrzostwa Europy MMA z piętnastoma medalami

W ostatnim dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2024 trójka seniorów z Polski wywalczyła medal złoty i dwa brązy.
W piątym dniu zmagań juniorów i seniorów podczas Mistrzostw Europy IMMAF 2024 rozegrano finały kategorii seniorów. Z polskiej kadry o złoto zawalczyła Weronika Cisło i wygrała na punkty z Mathilde Aschenbrenner z Francji.
Zobacz cały artykuł...

Dwa złota i srebro juniorów w finałach Mistrzostw Europy MMA 2024

W kolejnym dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2024 trójka juniorów z Polski wywalczyła dwa medale złote i jeden srebrny.
W czwartym dniu zmagań juniorów i seniorów podczas Mistrzostw Europy IMMAF 2024 w rywalizacji z polskiej kadry wzięło udział czworo zawodników. Wśród juniorów Julia Głaz rozbiła rywalkę w pierwszej rundzie i wywalczyła złoto.
Zobacz cały artykuł...

Juniorzy z Polski w finałach Mistrzostw Europy MMA 2024

W kolejnym dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2024 trójka zawodników z Polski zapewniła sobie miejsca w finałach.
W trzecim dniu zmagań juniorów i seniorów podczas Mistrzostw Europy IMMAF 2024 w rywalizacji z polskiej kadry wzięło udział ośmioro zawodników. Walki rozpoczęła Julia Głaz, która błyskawicznie poddała swoją rywalkę i weszła do finału.
Zobacz cały artykuł...

Polska Spółka Gazownictwa kontynuuje współpracę sponsorską ze Stowarzyszeniem MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska będą dalej działać razem.
Od roku 2022 Polska Spółka Gazownictwa jest sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. W tym czasie kadra Polski z sukcesami rywalizowała w mistrzostwach świata i Europy. Stowarzyszenie MMA Polska zorganizowało dwa turnieje rangi krajowej, na których pojawiła się rekordowa liczba zawodników oraz przygotowało kolejne szkolenie z zakresu pracy sędziego MMA.
Zobacz cały artykuł...

Kolejne trzy medale Polaków na Mistrzostwach Europy MMA 2024

W drugim dniu zmagań na Mistrzostwach Europy IMMAF 2024 polscy zawodnicy stoczyli 15 pojedynków i zdobyli trzy medale.
Mistrzostwa Europy IMMAF 2024 rozpoczęły się 29 marca w Serbii. W pierwszym dniu rywalizacji Polacy walczący w kategoriach wiekowych 12-15 lat zdobyli aż sześć medali. W drugim dniu zmagań, 31 marca, rywalizowali zawodnicy w wieku 16-17 lat.
Zobacz cały artykuł...

Sześć medali Polaków! Świetny początek Mistrzostw Europy MMA 2024

W pierwszym dniu zmagań Mistrzostw Europy IMMAF 2024 polscy zawodnicy stoczyli 20 pojedynków i zdobyli sześć medali.
Mistrzostwa Europy IMMAF 2024 rozpoczęły się 29 marca w Serbii. W pierwszym dniu zmagań, 30 marca, rywalizowali zawodnicy w wieku 12-13 oraz 14-15 lat. W tych kategoriach wiekowych wystartowała siódemka młodych fighterów z Polski powołanych do reprezentacji przez Stowarzyszenie MMA Polska: Julia Lewandowska, Iwo Kałuda, Aleksander Kosna, Hubert Getka, Ksawery Mosing, Antoni Bawor i Dominik Sitko.
Zobacz cały artykuł...

Kadra Polski MMA wyruszyła na Mistrzostwa Europy IMMAF 2024

Pierwsza część kadry Polski powołanej przez Stowarzyszenie MMA Polska wyleciała dziś z warszawskiego Okęcia do Serbii, gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy IMMAF 2024.
Zobacz cały artykuł...

MMA Polska powołało kadrę na Mistrzostwa Europy IMMAF 2024

Już pod koniec marca w Serbii rozpoczną się Mistrzostwa Europy IMMAF 2024, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski juniorów, seniorów i kadetów. W składzie reprezentacji znalazło się 21 zawodników.
Zobacz cały artykuł...

Blisko 600 walk stoczono podczas 10. Mistrzostw MMA

W minioną sobotę, 9 marca, w Puławach odbyły się 10. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Wydarzenie przyciągnęło blisko 700 amatorskich zawodników rywalizujących w mieszanych sztukach walki.
Zobacz cały artykuł...

Ponad 400 walk stoczono podczas 9. Mistrzostw MMA

W minioną sobotę, 9 grudnia, w Warszawie odbyły się 9. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Wydarzenie przyciągnęło ponad pięciuset amatorskich zawodników rywalizujących w mieszanych sztukach walki.
Zobacz cały artykuł...

Spółka ORLEN Paliwa sponsorem 9. Mistrzostw MMA

Spółka ORLEN Paliwa została sponsorem 9. Mistrzostw MMA, które odbędą się 9 grudnia w Warszawie.
Dziewiąte wydarzenie z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 9 grudnia w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie. Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim eventem do tego miasta i po raz trzeci do hali na Bemowie. Sponsorem tego 9. Mistrzostw MMA została Spółka ORLEN Paliwa.
Zobacz cały artykuł...

Polska reprezentacja wraca z trzema medalami z Mistrzostw Świata MMA 2023

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2023 odbyła się w Albanii, w dniach od 20 do 25 listopada. W trakcie turnieju w hali Tirana Olympic Park rywalizowało blisko 400 reprezentantów z 49 krajów.
Zobacz cały artykuł...

Dwa srebra Polaków na Mistrzostwach Świata MMA 2023

W piątym dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2023 do finałowych rywalizacji przystąpiła dwójka polskich reprezentantów wyłonionych do kadry przez Stowarzyszenie MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Pierwszy medal i dwójka zawodników w finałach Mistrzostw Świata

W czwartym dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2023 do rywalizacji przystąpiła trójka reprezentantów Polski wyłonionych do kadry przez Stowarzyszenie MMA Polska. Dwójka z nich weszła do finałów, a jedna zawodniczka zdobyła brązowy medal.
Zobacz cały artykuł...

Polka w półfinale Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA 2023

W trzecim dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2023 do rywalizacji przystąpiły dwie reprezentantki Polski wyłonione do kadry przez Stowarzyszenie MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Wyniki Polaków z drugiego dnia Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA 2023

W drugim dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2023 walczyło dwóch reprezentantów Polski wyłonionych do kadry przez Stowarzyszenie MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Kadra Polski MMA wyruszyła na Mistrzostwa Świata 2023 Kadra Polski powołana przez Stowarzyszenie MMA Polska wyleciała dziś z warszawskiego Okęcia do Albanii, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata IMMAF 2023.

Kadra Polski powołana przez Stowarzyszenie MMA Polska wyleciała dziś z warszawskiego Okęcia do Albanii, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata IMMAF 2023.
Zobacz cały artykuł...

9. Mistrzostwa MMA odbędą się w Warszawie. Ruszyły zapisy!

Już 9 grudnia odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 9. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie.
Zobacz cały artykuł...

Blisko 600 walk stoczono podczas 8. Mistrzostw MMA

W minioną sobotę, 28 października, w Gliwicach odbyły się 8. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Wydarzenie przyciągnęło ponad siedmiuset amatorskich zawodników rywalizujących w mieszanych sztukach walki.
Zobacz cały artykuł...

Całodniowa transmisja z 8. Mistrzostw MMA dostępna w internecie

Transmisję z 8. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.
Zobacz cały artykuł...

Rekordowa liczba zawodników zawalczy na 8. Mistrzostwach MMA w Gliwicach!

Na ósmy turniej z cyklu Mistrzostw MMA przygotowany przez Stowarzyszenie MMA Polska zarejestrowało się ponad 700 zawodników i zawodniczek z całej Polski...
Zobacz cały artykuł...

Polska reprezentacja wraca z czterema medalami z Młodzieżowych Mistrzostw Świata MMA 2023

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata IMMAF 2023 polska reprezentacja wywalczyła cztery medale, w tym dwa złote i dwa brązowe. W klasyfikacji medalowej Polska zajęła ósme miejsce.
Zobacz cały artykuł...

Kolejny brąz dla Polski na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata MMA 2023

W trzecim dniu zmagań Młodzieżowych Mistrzostw Świata IMMAF 2023 polska reprezentacja dołożyła brązowy medal do swoich wcześniejszych osiągnięć. Po trzech dniach zawodów reprezentanci Polski mają już w swoim dorobku dwa medale złote i dwa brązowe.
Zobacz cały artykuł...

W drugim dniu zmagań Młodzieżowych Mistrzostw Świata IMMAF 2023 polscy zawodnicy stoczyli 23 pojedynki i zdobyli trzy medale.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023 rozpoczęły się 2 sierpnia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W pierwszym dniu zmagań rywalizowali zawodnicy w wieku 12-13 lat. W kategorii tej polska reprezentacja nie wystawiała swoich kadrowiczów. W drugim dniu doszło do walk młodzieży w wieku 14-15 lat. W tej kategorii wiekowej wystartowała siódemka młodych zawodników z Polski: Julia Lewandowska, Roksana Piechowiak, Ksawery Mosing, Paweł Lubacz, Iwo Kałuda, Dominik Sitko i Aleksander Szmaj.
Zobacz cały artykuł...

MMA Polska powołało kadrę na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023

uż w sierpniu w Abu Zabi odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IMMAF 2023, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski kadetów. W składzie reprezentacji znalazło się dziesięciu zawodników.
Zobacz cały artykuł...

Stowarzyszenie MMA Polska członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

6 czerwca w trakcie obrad zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego w poczet członków zwyczajnych PKOL powołano Stowarzyszenie MMA Polska, którego prezes Martin Lewandowski uczestniczył w obradach.
Zobacz cały artykuł...

Grupa Azoty Puławy sponsorem 7. Mistrzostw MMA

Grupa Azoty Puławy została sponsorem 7. Mistrzostw MMA, które odbędą się 27 maja w Grodzisku Mazowieckim.
Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 7. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowiecki, w Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS. Sponsorem tego wydarzenia została Grupa Azoty Puławy.
Zobacz cały artykuł...

Trans-Fair sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska i zbliżających się 7. Mistrzostw MMA została firma Trans-Fair sp. z o.o. Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska!
Zobacz cały artykuł...

Terra sponsorem 7. Mistrzostw MMA

Marka Terra została sponsorem 7. Mistrzostw MMA, które odbędą się 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska!
Zobacz cały artykuł...

7. Mistrzostwa MMA odbędą się w Grodzisku Mazowieckim. Ruszyły zapisy!

Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 7. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowieckim.
Zobacz cały artykuł...

Fundacja Pho3nix sponsorem reprezentacji Polski w MMA

Sponsorem reprezentacji kraju, wyłanianej przez Stowarzyszenie MMA Polska, na tegoroczne międzynarodowe zawody organizowane przez International Mixed Martial Arts Federation została Fundacja Pho3nix.
Zobacz cały artykuł...

Setki walk i zawodników. Podsumowanie 6. Mistrzostw MMA w Warszawie.

W minioną sobotę, 4 marca, w Warszawie odbyły się 6. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbę amatorskich zawodników rywalizujących w mieszanych sztukach walki.
Zobacz cały artykuł...

Kanał Sportowy przeprowadzi transmisję finałów 6. Mistrzostw MMA

Finałowe walki z 6. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można obejrzeć na Kanale Sportowym, a całe zawody na kanale YouTube Stowarzyszenia.
Zobacz cały artykuł...

TAURON sponsorem 6. Mistrzostw MMA

Marka TAURON została sponsorem 6. Mistrzostw MMA, które odbędą się 4 marca w Warszawie. Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Sponsorem tego wydarzenia została marka Tauron.
Zobacz cały artykuł...

Serwis eBilet.pl sponsorem nagród na 6. Mistrzostwa MMA.

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. W zawodach weźmie udział blisko 600 zawodników. Będzie to największy turniej amatorskiego MMA w Polsce. eBilet to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce.
Zobacz cały artykuł...

Kadra Polski wyruszyła na Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA

Kadra Polski powołana przez Stowarzyszenie MMA Polska wyleciała dziś z warszawskiego Okęcia do Belgradu, gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów i Seniorów IMMAF 2022.
Zobacz cały artykuł...

Magdalena Czaban powalczy o tytuł Najlepszej Zawodniczki MMA Roku 2022

Magdalena Czaban została nominowana do tytułu Najlepszej Zawodniczki Amatorskiego MMA 2022 Roku organizacji International Mixed Martial Arts Federation.
Zobacz cały artykuł...

6. Mistrzostwa MMA odbędą się w Warszawie. Ruszyły zapisy!

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.
Zobacz cały artykuł...

MMA Polska powołało kadrę na Mistrzostwa Świata IMMAF 2022

Już w lutym w Serbii odbędą się Mistrzostwa Świata Juniorów i Seniorów IMMAF 2022, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski składającą się z dziesięciu zawodniczek i zawodników.
Zobacz cały artykuł...

Ponad 300 pojedynków odbyło się na 5. Mistrzostwach MMA w Gliwicach.

W minioną sobotę w Gliwicach odbyły się 5. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbą zawodników. Zawodnicy z całego kraju rywalizowali w trzech okrągłych klatkach w kategoriach juniorów, seniorów, kadetach i formule pierwszego kroku.
Zobacz cały artykuł...

Polska Spółka Gazownictwa sponsorem głównym Stowarzyszenia MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa (PSG), największy operator systemu dystrybucyjnego gazu w Polsce oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę. Umowę w siedzibie PSG podpisali prezesi Robert Więckowski i Martin Lewandowski.
Zobacz cały artykuł...

Magda Czaban mistrzynią Europy IMMAF 2022. Paulina Kontna ze srebrem

W piątym dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2022 odbyły się finały seniorów, w których dwie Polki walczyły o złote medale. W czwartym dniu mistrzostw Europy Magda Czaban i Paulina Kontna wywalczyły sobie miejsca w finałach.
Zobacz cały artykuł...

Polacy zdobyli pierwsze medale na Mistrzostwach Europy IMMAF 2022. Rywalizacja trwa!

W czwartym dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2022 polscy zawodnicy stoczyli sześć pojedynków i wywalczyli pierwsze cztery medale!
Zobacz cały artykuł...

Sześć zwycięstw Polaków w trzecim dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2022

W trzecim dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2022 polscy zawodnicy stoczyli osiem pojedynków i aż sześć z nich zakończyło się dla nich zwycięstwami.
Zobacz cały artykuł...

Kolejne zwycięstwa Polaków na Mistrzostwach Europy IMMAF 2022

W drugim dniu Mistrzostw Europy IMMAF 2022 polscy zawodnicy stoczyli pięć pojedynków i trzy razy to ich ręce na końcu walki były unoszone w geście zwycięstwa. W drugim dniu mistrzostw Europy w turniejowych zmaganiach z polskiej kadry wzięli udział: Igor Włodarczyk, Michał Borowski, Kamil Malinowski i Karol Durszlewicz i Brajan Przysiwek.
Zobacz cały artykuł...

Ruszyły Mistrzostwa Europy IMMAF 2022. Pierwszy dzień z trzema wygranymi Polaków

Ruszyły Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022. W inauguracyjnym dniu zawodów walczyło czterech reprezentantów Polski wyłonionych do turnieju przez Stowarzyszenie MMA Polska. Mistrzostwa Europy IMMAF 2022 rozpoczęły się dziś w we Włoszech. Wydarzenie odbywa się w miejscowości Lignano Sabbiadoro. W trakcie turnieju rywalizuje blisko 300 reprezentantów 36 krajów.
Zobacz cały artykuł...

Wystartowały Mistrzostwa Europy IMMAF 2022

Już 27 września pierwszy dzień Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022! Reprezentacja Polski dotarła na miejsce i w bojowych nastrojach szykuje się do turnieju. Zmagania naszych zawodników będzie można śledzi na stronie https://immaf.tv (zniżka z kodem POL25). W pierwszy dniu swoje walki stoczą: Igor Włodarczyk, Michał Borowski, Kamil Malinowski i Maciej Rębacz.
Zobacz cały artykuł...

Miasto Gliwice partnerem 5. Mistrzostw MMA

Partnerem 5. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska zostało miasto Gliwice.
Gliwice są jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast na Górnym Śląsku. Bogata historia, ciekawa architektura, a także zróżnicowana oferta kulturalna i sportowo-rekreacyjna czynią je nie tylko świetnym miejscem do życia, ale też popularnym celem turystycznym.
Zobacz cały artykuł...

MMA Polska powołało kadrę na Mistrzostwa Europy IMMAF 2022

Już we wrześniu we Włoszech odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów IMMAF 2022, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski składającą się z dziesięciu zawodniczek i zawodników.
Zobacz cały artykuł...

Ponad 200 pojedynków odbyło się na 4. Mistrzostwach MMA w Puławach

W minioną sobotę w Puławach odbyły się 4. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Zawodnicy z całego kraju rywalizowali w trzech okrągłych klatkach, w kategoriach juniorów, seniorów, kadetach i formule pierwszego kroku.
Zobacz cały artykuł...

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności selekcjonerom kadry Polski.
Zobacz cały artykuł...

Blisko 300 walk odbyło się na 3. Mistrzostwach MMA w Warszawie

W minioną sobotę w Warszawie odbyły się 3. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Zawodnicy z całego kraju rywalizowali w trzech okrągłych klatkach, w kategoriach juniorów, seniorów, kadetach i formule pierwszego kroku. Na 3. Mistrzostwa MMA Polska zgłosiło się 351 zawodników i zawodniczek (w tym 48 pań i 303 mężczyzn) reprezentujących ponad 100 klubów z całego kraju. Ostatecznie w trzech klatkach odbyły się 284 pojedynki, a zwycięzcy zostali wyłonieni w 33 różnych kategoriach.
Zobacz cały artykuł...

Drugie szkolenie sędziowskie MMA Polska za nami!

29 kursantów, w tym 5 pań. Obszerna część teoretyczna z wieloma ciekawymi przykładami od Tomasz Bronder i praktyka w klubie Warszawskie Centrum Atletyki. Wybrani uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zdobycia pierwszych sędziowskich szlifów już podczas 3. Mistrzostw MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Szkolenie z zakresu pracy sędziego MMA już w kwietniu

Szkolenie z zakresu pracy sędziego MMA już w kwietniu Stowarzyszenie MMA Polska zaprasza na szkolenie z zakresu pracy sędziego. Będzie to kurs sędziego (B) krajowy – certyfikowany przez Stowarzyszenie. Pozytywny wynik kursu, zdobycie praktyki i oddelegowanie przez komisję sędziowską MMA Polska, daje możliwość ubiegania się o licencję sędziego międzynarodowego (A) IMMAF.
Zobacz cały artykuł...

Paulina Wiśniewska z brązem Mistrzostw Świata IMMAF 2021.

Paulina Wiśniewska, reprezentantka Polski, zakończyła Mistrzostwa Świata IMMAF 2021 z brązowym medalem.

Paulina zawalczyła w półfinale mistrzostw świata z Brazylijką, Giulliany Pereą. Starcie było bardzo mocne, wyrównane i pasjonujące
Zobacz cały artykuł...

Paulina Wiśniewska w półfinale Mistrzostw Świata IMMAF 2021.

W trzecim dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021 w turniejowych klatkach zawalczył dwie polskiej reprezentantki, Paulina Wiśniewska i Paulina Kontna.

W pierwszym pojedynku Paulina Kontna zmierzyła się z Rosjanką, Tatianą Postarnakovą i została przez nią poddana w pierwszej rundzie walki.
Zobacz cały artykuł...

Paulina Wiśniewska z pierwszą wygraną na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021.

W drugim dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021 do akcji wkroczyła pierwsza polska reprezentantka i w pięknym stylu weszła do kolejnej rundy turnieju. Panowie tym razem musieli uznać wyższość rywali.
Zobacz cały artykuł...

Polacy z trzema wygranymi w pierwszym dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021.

Ruszyły Amatorskie Mistrzostwa Świata IMMAF 2021. W inauguracyjnym dniu zawodów walczyło pięciu reprezentantów Polski wyłonionych do turnieju przez Stowarzyszenie MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Jędrzejczyk i Kowalkiewicz pokierują sekcją żeńską w MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska zdecydowało się powołać sekcję żeńską w swojej organizacji, która będzie odpowiadać za dalszy rozwój i wsparcie kobiecego MMA w Polsce. W związku z intensywnym rozwojem żeńskiego MMA i wynikami amatorskich zawodniczek na arenie międzynarodowej...
Zobacz cały artykuł...

Drugie mistrzostwa MMA Polska - podsumowanie

Podczas Drugich Mistrzostw MMA Polska wystartowało ponad 140 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 55 klubów z całego kraju. W dwóch klatkach odbyło się blisko 120 pojedynków. Medale zostały wręczone w 18 różnych kategoriach.
Zmagania amatorskich fighterów podczas Drugich Mistrzostw MMA Polska odbyły się 30 października. Turniej, na który zaprosiło miasto Gliwice, został zorganizowany przez Stowarzyszenie MMA Polska w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.
Zobacz cały artykuł...

KGHM Polska Miedź sponsorem Drugich Mistrzostw MMA Polska 2021

KGHM Polska Miedź S.A., jeden z największych światowych producentów miedzi i srebra oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.
Firma KGHM Polska Miedź została sponsorem drugiego turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska. Wydarzenie odbędzie się 30 października w Gliwicach i zostanie zorganizowany w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.
Zobacz cały artykuł...

Polki z dwoma złotymi medalami i srebrem na Otwartych Mistrzostwach Europy IMMAF 2021.

W ostatnim dniu Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF 2021 trzy reprezentantki Polski wywalczyły dwa złote i jeden srebrny medal. Fantastycznym wynikiem zakończył się mistrzostwa Europy dla polskich reprezentantek, które dziś toczyły swoje finałowe boje.
Zobacz cały artykuł...

Trzy Polki w finałach Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF 2021.

W czwartym dniu Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF 2021 trzy reprezentantki Polski zawalczyły w turniejowych klatkach.
Czwarty dzień mistrzostw Europy przyniósł trzy zwycięskie boje z udziałem Polek. Paulina Kontna, Sara Jóźwiak i Magdalena Czaban rozbiły rywalki i tym samy w pięknym stylu awansowały do finałów swoich kategorii wagowych. Jutro dziewczyny będę walczyć o złote medale!
Zobacz cały artykuł...

Podsumowanie występu Polaków w pierwszych trzech dniach Mistrzostw Europy IMMAF 2021

Ruszyły Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF 2021. W inauguracyjnym dniu zawodów walczył jeden reprezentant Polski.

W pierwszym dniu mistrzostw Europy w turniejowej klatce zawalczył Patryk Semeniuk, który zmierzył się z pochodzącym z Kazahstanu Meirkhanem Shapolatovem.
Zobacz cały artykuł...

REPREZENTACJA POLSKI W AMATORSKIM MMA WYRUSZA NA MISTRZOSTWA EUROPY

Już 13 sierpnia reprezentacja Polski w amatorskim MMA wyruszy do Rosji na Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF 2021.
Stowarzyszenie MMA Polska, organizacja założona w celu promocji i rozwoju amatorskiego MMA, powołało kadrę Polski składającą się z piętnastu zawodniczek i zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj w rosyjskim Kazaniu, gdzie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021.
Zobacz cały artykuł...

Stowarzyszenie MMA Polska powołało reprezentację Polski na Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF 2021

Już w sierpniu w rosyjskim Kazaniu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021, na które Stowarzyszenie MMA Polska powołało kadrę Polski składającą się z piętnastu zawodniczek i zawodników. W reprezentacji Polski wystąpią zarówno zawodnicy walczący w kategoriach seniorskich, jak i w juniorach.


Zobacz cały artykuł...

Podsumowanie pierwszych zawodów MMAPOLSKA

12 czerwca w Warszawie odbył się pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenia MMA Polska i przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski.
Zobacz cały artykuł...

Rozpoczynamy kolejny etap podnoszenia standardów amatorskiego MMA!

Tym razem MMA Polska pragnie zaprosić pracowników służb medycznych w tym: ratowników medycznych, lekarzy i ratowników KPP, na kurs medyczny poświęcony zagadnieniom związanym z zabezpieczeniem i realizacją zawodów MMA.
Zobacz cały artykuł...

Pit Bull West Coast sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Pit Bull West Coast, firma z branży odzieżowej wspierająca od lat rozwój MMA oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę, która będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.
Zobacz cały artykuł...

Kostka Transporte sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska.

Kostka Transporte, firma z branży logistyczno-transportowej wspierająca od lat rozwój MMA oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę. Kostka Transporte został sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Zmiana terminu zawodów.

Drodzy zawodnicy!

Z uwagi na ogłoszone przez władze państwowe przedłużenie obostrzeń dotyczących ograniczenia rywalizacji sportowej, możliwości trenowania i organizacji turniejów amatorskich, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin zawodów na dzień 12.06.2021.

Zobacz cały artykuł...

Studio 306 sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Studio 306, firma reklamowa działająca na rynku od ponad 15 lat oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.

Marka Studio 306 została sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.
Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.
Zobacz cały artykuł...

Blachy Pruszyński sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska.

Blachy Pruszyński, lider na rynku pokryć dachowych i elewacyjnych oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.
Firma Blachy Pruszyński została sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.
Zobacz cały artykuł...

Fortuna sponsorem strategicznym MMA Polska.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, jeden z liderów rynku bukmacherskiego w kraju oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.
Fortuna została sponsorem strategicznym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również Reprezentacji Polski. Logo firmy będzie więc widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.
Zobacz cały artykuł...

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska

💥 Ruszamy! Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia #MMAPolska odbędzie się już w kwietniu!
👉 Data turnieju: 17.04.2021 r.
👉 Miejsce: Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56, Warszawa.

Zobacz cały artykuł...

Rozdanie nagród IMMAF

Już w najbliższy piątek organizacja IMMAF - International Mixed Martial Arts Federation, do której należy Stowarzyszenie MMAPolska, rozda najważniejsze nagrody amatorskiego świata MMA. Przypominamy, że gala Amateur MMA Awards w tym roku odbędzie się w wersji online.
Zobacz cały artykuł...

Wsparcie Ministerstwa Sportu!

Niezwykle miło nam poinformować, że podczas niedawnego spotkania przedstawicieli MMAPolska w Ministerstwie Sportu , Pani Minister Danuta Dmowska-Andrzejuk przekazała Stowarzyszeniu słowa wsparcia i oficjalne pismo, w którym możemy przeczytać między innymi:
Zobacz cały artykuł...

Podsumowanie pierwszej, historycznej gali z patronatem MMA Polska

Wieczór Walk 6 Live in studio, wydarzenie które odbyło się 25 lipca, było pierwszą galą mieszanych sztuk walki zorganizowaną pod patronatem merytorycznym Stowarzyszenia MMA Polska.
Zobacz cały artykuł...

Ponad 14 tysięcy podpisów pod petycją walczącą o uznanie MMA za sport

Pod koniec maja organizacja International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF), do której należy Stowarzyszenie MMA Polska, ruszyła z kampanią „MMA to sport”, działającą na rzecz wsparcia i uznania mieszanych sztuk walki przez międzynarodową społeczność sportową i rządy na całym świecie.
Zobacz cały artykuł...

„MMA to sport” – ruszyła międzynarodowa kampania na rzecz MMA

Organizacja International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF), do której należy Stowarzyszenie MMA Polska, przygotowała kampanię na rzecz wsparcia i uznania mieszanych sztuk walki przez międzynarodową społeczności sportową i rządy na całym świecie.
Zobacz cały artykuł...

Kurs sędziowski - podsumowanie

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania pierwszego szkolenia z zakresu sędziego MMA, które zorganizowało Stowarzyszenie #MMAPolska.
Zobacz cały artykuł...

Magdalena Czaban w finale Otwartych Mistrzostw Oceniaii

Świetne wieści z Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 IMMAF - International Mixed Martial Arts Federation.
Magdalena Czaban, podopieczna Stowarzyszenia MMA Polska, błyskawicznie rozprawiła się z Courtney Gray reprezentującą Australię.
Zobacz cały artykuł...

Pierwsze Mistrzostwa Amatorskiego MMA 2020 zmiana terminu.

Drodzy zawodnicy i trenerzy,
Stowarzyszenie MMA Polska podjęło decyzję o przeniesieniu terminu pierwszego turnieju Mistrzostw MMA Polska na 14.06.2020 r. Podyktowane jest to dwoma czynnikami. Przede wszystkim chcemy łączyć a nie dzielić środowisko i w związku z tym po ogłoszeniu daty turnieju i zweryfikowaniu, że pokrywa się on z datą innych zawodów, postanowiliśmy nie rozpoczynać zapisów tylko znaleźć inny termin realizacji Mistrzostw MMA Polska.

Istotnym jest również fakt potwierdzenia pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce i związanych z tym pojawiających się decyzji poszczególnych władz samorządowych. MMA Polska chcąc uniknąć ewentualnego odwołania turnieju w ostatniej chwili uznało, że będzie to najrozsądniejsza decyzja, która pozwoli przygotować zawody bez przeszkód.
Raz jeszcze zapraszamy na turniej Mistrzostw MMA Polska 14.06.2020 r., Hala Białołęckiego Ośrodka Sportu ul. Strumykowa 21, Warszawa.

Ruszamy z pierwszym szkoleniem pod banderą Stowarzyszenia MMA Polska!

Temat szkolenia: Praca Cutmana oraz sekundanta w sportach uderzanych. Po ukończeniu szkolenia oraz zaliczeniu egzaminu, kursant zdobywa certyfikat IMMAF CUTMAN B.

Certyfikat upoważnia do pracy na zawodach krajowych (B) organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, współpracująca z IMMAF.
Zobacz cały artykuł...

Rozpoczynamy nowy rok!

Na pierwszy ogień ruszamy z testami dla naszych aktualnych i potencjalnych reprezentantów. Już 11.01.2020 r. w klubie FitFabric w Łodzi odbędzie się test motoryczny pod wodzą Amit Batra, lidera sekcji przygotowania motorycznego Stowarzyszenia MMA Polska. W teście udział wezmą zawodnicy kadry polski, którzy startowali na mistrzostwach świata w Bahrajnie oraz grupa zawodników, która pokazała się z dobrej strony podczas sparingów weryfikacyjnych.
Zobacz cały artykuł...

Występ Polaków na Mistrzostwach Świata w Bahrajnie, podsumowanie.

Podsumowanie występu kadry Polski na największej i najważniejszej imprezie amatorskiego mma na świecie. Kończymy mistrzostwa świata w Bahrajnie z trzema medalami w kategoriach juniorskich!!! Jedno złoto i dwa srebra!
Zobacz cały artykuł...

Podsumowanie trzeciego dnia mistrzostw świata w Bahrajnie

Emil Piątek po kapitalnej i bardzo ciężkiej walce wygrywa na punkty z faworyzowanym Hiszpanem i jest w finale Mistrzostw Swiata! Jutro zmierzy się w nim z Rosjaninem, który pokonał dzisiaj Kazacha.
Zobacz cały artykuł...

Podsumowanie drugiego dnia mistrzostw świata w Bahrajnie

Za nami drugi dzień Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2019 w Bahrajnie. Zwycięsko ze swojego drugiego pojedynku na turnieju wyszedł ponownie Emil Piątek. Świetnie poradziła sobie również Klaudia Syguła.
Zobacz cały artykuł...

Podsumowanie pierwszego dnia mistrzostw świata w Bahrajnie

Pierwszy dzień Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2019 w Bahrajnie za nami!
Dziś walczyło trzech reprezentantów Polski. Zwycięsko ze swojego pojedynku wyszedł Emil Piątek. Szymon Roicki i Eryk Walecki, mimo zaciętych bojów, musieli uznać wyższość rywali.
Zobacz cały artykuł...

Fortuna - Zakłady bukmacherskie, kolejnym sponsorem kadry

Cała reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA w Bahrajnie 2019 może liczyć na wsparcie sponsorów. Jednym z nich jest również firma eFortuna.pl Online Zakłady Bukmacherskie...
Zobacz cały artykuł...

Executive Solutions Sp. Z O.O. kolejnym sponsorem polskiej kadry

Mistrzostwa Świata Amatorskiego #MMA w Bahrajnie 2019 coraz bliżej. Miło nam więc poinformować, że do grona sponsorów kadry Polski na to wydarzenie dołączyła firma Executive Solutions Sp. Z O.O.
Marka ta od lat wykonuje projekty zarówno na lądzie jak i na morzu. Do jej największych sukcesów zaliczyć można współtworzenie fabryk BMW i Volvo...
Zobacz cały artykuł...

LAB ONE kolejnym sponsorem polskiej kadry MMA

Niezwykle miło nam poinformować, że kolejnym sponsorem wspierającym polską kadrę na Mistrzostwach Świata w Bahrajnie została firma LAB ONE.

Marka ta jest polskim liderem suplementacji prozdrowotnej produkującym preparaty w oparciu o najnowsze patenty technologiczne. Każdy z produktów Lab One, to skoncentrowane źródło starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników o wysokiej aktywności
Zobacz cały artykuł...

Przygotowania do Mistrzostw Świata w Bahrajnie trwają...

Już niedługo zaprezentujemy pełny skład zespołu, który będzie reprezentował Polskę podczas tego wydarzenia. W czasie jednak gdy nasi kadrowicze szlifują formę, my zajmujemy się niezbędnymi formalnościami. Wszystko to bowiem nie było by możliwe bez firm, które wierzą w naszych sportowców, idee Stowarzyszenia i rozwój mieszanych sztuk walki w ich amatorskiej odsłonie.
Zobacz cały artykuł...

Robert Jocz dołączył do MMA Polska

Niezwykle miło nam poinformować, że Robert Jocz dołączył do grona trenerów MMA Polska i będzie je wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem.
Robert Jocz swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od judo, w którym odnosił sporo sukcesów nad Wisłą. W roku 2005 wszedł do zawodowego świata MMA i stoczył w klatkach blisko 30 walk.
Bił się nie tylko w Polsce, ale również Finlandii, Niemczech, Holandii, Czechach czy Szwecji. Po zakończeniu sportowej kariery swoje ogromne doświadczenie wyniesione z mat i klatek przełożył na pracę trenerską.
Dziś jest głównym trenerem Berkut WCA Fight Team, klubu, który pod jego skrzydłami zdobył dwa razy prestiżową statuetkę Heraklesa za najlepszy klub roku. Sam Robert Jocz został również wyróżniony specjalną nagrodą Heraklesa i trafił do galerii sław polskiego MMA.
Pod okiem trenera Jocza swoją formę szlifują tak znani zawodnicy jak: Jan Blachowicz, Damian Janikowski, Łukasz Jurkowski czy Daniel Omielańczuk.

Już we wrześniu ruszają eliminacyjne sparingi do kadry Polski MMA

Stowarzyszenie MMA Polska na wrzesień zaplanowało eliminacyjne sparingi do kadry Polski MMA. Jeśli więc chcesz reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, podczas listopadowych Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA 2019 w Bahrainie i masz ukończone 18 lat, Stowarzyszenie MMA Polska serdecznie zaprasza.
Zobacz cały artykuł...

Nazwiska nowych selekcjonerów reprezentacji Polski w MMA ogłoszone!

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie sekcji trenerskiej stowarzyszenia MMA Polska. Wybrano selekcjonerów kadry Polski i zaplanowano działania na najbliższy czas. Za powoływanie i szkolenie reprezentacji narodowej, będą odpowiedzialni czołowi Polscy trenerzy MMA: Szymon Bońkowski, Łukasz Zaborowski i Michał Mankiewicz...
Zobacz cały artykuł...

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata za nami

Po raz pierwszy w historii, organizacja IMMAF przygotowała pod swoimi skrzydłami Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, które rozegrano w Rzymie w dniach 3 i 4 sierpnia. W wydarzeniu tym wzięło udział 253 zawodników z 26 krajów, a łącznie stoczono aż 338 walk.
Aby móc dokładnie zapoznać się z przebiegiem mistrzostw i samą organizacją wydarzenia, Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska, wyruszył z prywatną wizytą do Rzymu, gdzie miał okazję spotkać się z władzami IMMAF i przedstawicielami innych organizacji wspierającymi rozwój amatorskiego MMA na całym świecie.
- Uważam, że to było bardzo udane wydarzenie – relacjonuje Martin Lewandowski. - Wydarzenie, które stało się dodatkowym impulsem do rozwoju sportowej rywalizacji w MMA od najmłodszych lat. MMA Polska jest częścią tego szeroko zakrojonego projektu. Zatem w kolejnych latach zamierzamy powołać również Polską Reprezentację U18. Zainteresowanych, którzy prowadzą obecnie treningi dla U18 lub maja taki zamiar, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który dostępny jest pod linkiem: kontakt

Arbi Shamaev w Stowarzyszeniu MMA Polska

Kolejną osobą, która dołączyła do trenerskiego grona MMA Polska jest Arbi Shamaev!
Arbi Shamaev do zawodowego świata MMA trafił w roku 2011. Od tamtej pory stoczył 14 walk i wywalczył tytuł mistrzowski organizacji 3F. Wcześniej Arbi startował również amatorsko. Dwa razy wywalczył tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA oraz w grapplingu.
W roku 2017, ze względu na kontuzje, musiał zawiesić swoją sportową karierę. Od tamtej pory zaczął się jednak realizować w roli trenera Warszawskiego Centrum Atletyki, gdzie współpracuje między innymi z Mariuszem Pudzianowskim. Shamaev pracuje również z zawodnikami walczącymi amatorsko, a jego podopieczni osiągają bardzo dobre wyniki na zawodach Amatorskiej Ligi MMA.

Piotr Bagiński dołączył do MMA Polska

Piotr Bagiński jest jednym z prekursorów brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce i twórcą jednego z najważniejszych klubów MMA na Polskim rynku, czyli Berserkers Team Szczecin.
Posiada czarny pas w judo i BJJ. Jest nie tylko byłym mistrzem Polski w tej dyscyplinie, ale również medalistą mistrzostw Europy oraz trenerem kadry narodowej w grapplingu.
W swojej karierze konkurował również z powodzeniem w mieszanych sztukach walki. W roku 2004 stoczył legendarny już dziś 30-minutowy pojedynek z Tomaszem Drwalem, który zakończył się remisem.
Pod skrzydłami Piotra Bagińskiego trenują tak znane postacie świata MMA jak: Michał Materla, Tomasz Narkun czy Karol Bedorf.

Michał Mankiewicz w szeregach MMA Polska

Michal Mankiewicz przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2007. Na swoim koncie ma stoczonych 8 walk, z których aż 7 wygrał. Od 10 lat Michał skupia się jednak na byciu trenerem MMA. Fighterzy uczący się pod jego okiem w klubie Octagon Team od początku istnienia rankingu Amatorskiej Ligi MMA są numerem jeden z ponad 800 walkami na koncie! Łącznie wywalczyli ponad 300 medali, w tym 143 złote.
W roku 2013, 2014 i 2018 Michał zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji trenerów występujących ze swoimi zawodnikami na ALMMA, w 2017 drugie, w 2015 trzecie, a w 2016 czwarte. Część jego podopiecznych weszła już w zawodowstwo i legitymuje się siedemnastoma wygranymi i dwoma porażkami.

Piotr Jeleniewski kolejnym trenerem w MMA Polska

Piotr Jeleniewski ze sportami walki związanych jest od 1986 roku, kiedy to sam rozpoczął treningi. Jego początkowa pasja do chińskich sztuk walki dość szybko przerodziła się w pracę z zawodnikami. Pierwsze uprawnienia trenerskie zdobył już w roku 1993. Później zajął się boksem, w którym również uzyskał odpowiednie kwalifikacje trenerskie. Ostatecznie jednak skupił się na MMA, a pod jego skrzydłami trenowali tacy zawodnicy jak: Daniel Omielańczuk, Jan Błachowicz, Marcin Tybura, Łukasz Jurkowski, Damian Janikowski czy Mariusz Pudzianowski.
Dziś Piotr Jeleniewski swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy trenera w klubie UFC Gym w Dubaju, gdzie skupia się przede wszystkim na amatorskiej części MMA i treningach boksu.

Paweł Derlacz kolejnym trenerem w MMA Polska

Paweł Derlacz, jeden z najlepszych polskich trenerów MMA z wieloletnim doświadczeniem na rynku sportów walki, dołączył do Stowarzyszenia MMA Polska.
Paweł jest współtwórcą klubu Berkut Arachion Olsztyn, który trzy razy był już wyróżniany nagrodą Heraklesa za najlepszy klub MMA w Polsce. Paweł dysponuje ogromną wiedzą nie tylko z zakresu mieszanych sztuk walki, jest też bowiem trener boksu II klasy oraz instruktorem samoobrony. To między innymi pod jego skrzydłami sportowo rozwijali się tacy mistrzowie jak Mamed Khalidov czy Joanna Jędrzejczyk, ale nie tylko, bowiem Paweł trenuje również tak świetnych zawodników jak: Karol Celiński, Adrian Zieliński, Adam Kowalski i Paweł Kiełek.

Łukasz Zaborowski w Stowarzyszeniu MMA Polska

Następna mocna postać polskiego świata MMA dołączyła do Stowarzyszenia MMA Polska.
Łukasz Zaborowski swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki rozpoczął jako zawodnik, z czasem jednak w całości poświęcił się pracy trenerskiej. Jest twórcą łódzkiego klubu Shark Top Team, który w 2016 roku został wyróżniony nagrodą Heraklesa za najlepszy klub MMA w Polsce. Jego podopieczni stoczyli ponad 200 zawodowych pojedynków i jeszcze więcej starć amatorskich, a pod jego skrzydłami trenują takie gwiazdy MMA jak Karolina Kowalkiewicz, która walczyła o pas mistrzowski organizacji UFC oraz Marcin Wrzosek, były mistrz organizacji KSW.

Mariusz Linke w szeregach MMA Polska

Kolejny świetny trener dołączył do Stowarzyszenia MMA Polska.
Mariusz Linke jest jednym z prekursorów i prawdziwą legendą brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce. Jest też pierwszym Polakiem, który otrzymał czarny pas w tej dyscyplinie sportu. Napisanie o nim jako o wielokrotnym medaliście zawodów BJJ w Polsce i na świecie, to zdecydowanie za mało, bowiem nie sposób nawet wymienić jego wszystkich sportowych sukcesów, które osiągnął podczas mistrzostw Polski, Europy i świata.
Mariusz jest również współtwórcą klubu Berserkers Team i współzałożycielem sieci klubów Linke Gold Team. Poza BJJ z powodzenie walczył także w zawodowym MMA, w którym stoczył aż 16 pojedynków, a jego zwycięska walka z roku 2001 jest uznawana za jedno z pierwszych starć MMA w Polsce.

Szymon Bońkowski dołączył do MMA Polska

Szymon Bońkowski, to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych trenerów w polskim MMA. W branży działa od ponad 15 lat. Jego zawodnicy stoczyli około 300 walk zawodowych i dwa razy tyle amatorskich. Jest współtwórcą klubu Berkut Arrachion Olsztyn, który trzy razy był już wyróżniany nagrodą Heraklesa za najlepszy klub MMA w Polsce. To między innymi pod skrzydłami Szymona sportowo rozwijali się tacy mistrzowie jak Mamed Khalidov czy Joanna Jędrzejczyk.
Bońkowski jest też wielokrotnym medalistą w judo i jiu-jitsu, posiadaczem czarnego pasa w judo, brazylijskim jiu-jitsu i jujutsu. Swoją wiedzę wykorzystuje także w roli sędziego MMA. Ma również wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów amatorskich i zawodowych w tej dyscyplinie, a także w judo oraz grapplingu.

Medialny sukces startu Stowarzyszenia MMA Polska

Od oficjalnego startu Stowarzyszenia MMA Polska, które nastąpiło 18 czerwca, nowa organizacja promująca amatorską stronę mieszanych sztuk walki wzbudziła pokaźne zainteresowanie nie tylko w środowisku MMA, ale również w mediach.
Zobacz cały artykuł wraz z galerią zdjęć z pierwszej konferencji prasowej...

Sukces Polaków na Otwartych Amatorskich Mistrzostwach Europy MMA 2019

W dniach od 18 do 23 lipca w Rzymie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy MMA organizowane przez IMMAF – WMMAA (International Mixed Martial Arts Federation i World Mixed Martial Arts Association).
Podczas tego wydarzenie nie mogło zabraknąć również reprezentantów Polski. I tak wśród seniorów, w kategorii lekkiej, wystąpił Eryk Walecki, a Magdalena Czaban w kategorii atomowej. Wśród juniorów natomiast nasz kraj reprezentowali: Emil Piątek (kategoria lekka) i Błażej Romanowski (kategoria ciężka).
Po pięciu dniach turniejowych zmagań polscy zawodnicy wywalczyli trzy medale.
Magdalena Czaban zdobyła złoto i została mistrzynią Europy w wadze atomowej. Natomiast Emil Piątek i Błażej Romanowski zdobyli medale brązowe.
Eryk Walecki, który debiutował w gronie seniorów, zaliczył również udany występ, ale po wyrównanej walce musiał uznać wyższość aktualnego mistrza świata.
Ten wspaniały sukces naszych reprezentantów był pierwszym osiągnięciem sportowym pod skrzydłami Stowarzyszenie MMA Polska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych osiągnięć na arenie międzynarodowej.

Spotkanie prasowe MMA Polska

W dniu 18.06 odbędzie się oficjalne spotkanie prasowe dotyczące powstania Stowarzyszenia MMA Polska. Dziennikarze podczas części konferencyjnej otrzymają wszystkie informacje i materiały związane z organizacją i jej inicjatywami w zakresie profesjonalizacji rynku amatorskiego MMA i szerokich planów budowy drużyny narodowej.

Spotkaniem Ministrem Sportu i Turystyki

W dniu 14.06 zarząd Stowarzyszenia MMA Polska miał zaszczyt spotkać się z Ministrem Sportu i Turystyki Panem Witoldem Bańką. Podczas rozmowy przedstawione zostały plany Stowarzyszenia zarówno te ściśle związane z rozwojem MMA jak i te dotyczące programów prospołecznych. Bardzo dziękujemy Panu Ministrowi za przyjęcie i owocną rozmowę. Mamy nadzieję na nawiązanie długotrwałej współpracy która posłuży rozwijaniu amatorskiego MMA w Polsce.

Pierwsze obrady władz MMA Polska

Dziś odbyło się pierwsze historyczne spotkanie założycieli Stowarzyszenia MMA Polska. Dzięki uprzejmości hotelu Marriott, który został naszym partnerem, obradowaliśmy w samym centrum stolicy. Efektem spotkania było podjecie uchwał co do charakteru pracy stowarzyszenia, jego misji, celów, a także omówienie szczegółów długofalowej współpracy członków założycieli. Szczególnie ważna dla prac stowarzyszenia była część dyskusyjna w której omawiane było doświadczenie z różnych branż (sportowej, mediowej i naukowej) założycieli stowarzyszenia. Spotkania takie będą się odbywały cyklicznie i będą służyły weryfikowaniu skuteczności podejmowanych działań, ale również wyznaczania nowych strategicznych celów.