You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Medialny sukces startu Stowarzyszenia MMA Polska
Od oficjalnego startu Stowarzyszenia MMA Polska, które nastąpiło 18 czerwca, nowa organizacja promująca amatorską stronę mieszanych sztuk walki wzbudziła pokaźne zainteresowanie nie tylko w środowisku MMA, ale również w mediach.
Tylko w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia działalności, o Stowarzyszeniu pojawiło się ponad 100 publikacji w prasie, internecie, radiu i telewizji. Materiały na temat organizacji były publikowane nie tylko w mediach branżowych, ale również w największych mediach ogólnotematycznych. Samo ogłoszenie o rozpoczęciu działalności Stowarzyszenia rozpoczęło się od popularnego programu Onet Rano, którego gościem był Martin Lewandowski, prezes MMA Polska. Dalej poszło już lawinowo, a Stowarzyszenie trafiło do serwisów internetowych takich mediów jak: Wirtualna Polska, „Przegląd Sportowy”, Radio Zet, „Super Express„, czy Interia. Mówiono o nim również na antenach stacji Polsat oraz w Polskim Radiu.

Medialna wartość wszystkich publikacji na temat Stowarzyszenia przekroczyła 300 tysięcy złotych i nadal rośnie. Patrząc natomiast na zasięg mediów mówiących o MMA Polska, pierwsze informacje na temat Stowarzyszenia mogły potencjalnie dotrzeć do wielu milionów odbiorców.

Prezentujemy Państwu dłuższą wersję materiału video z konferencji prasowej Stowarzyszenia MMA Polska.