You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Magdalena Czaban w finale Otwartych Mistrzostw Oceniaii

Świetne wieści z Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 IMMAF - International Mixed Martial Arts Federation.
Magdalena Czaban, podopieczna Stowarzyszenia MMA Polska, błyskawicznie rozprawiła się z Courtney Gray reprezentującą Australię.
Jak opowiada nasza "Atomówka": Walka przebiegła bardzo szybko. Po wejściu w klincz obaliłam i zostałam z góry. Skończyłam ciosami zza pleców w pierwszej połowie pierwszej rundy. 👊

Zwycięstwo to zagwarantowało Magdzie występ w finale, w którym zmierzy się z mocną i doświadczoną Szwedką, aktualną mistrzynią świata seniorek. Oficjalny wynik wygranej walki Magdy to: Magdalena Czaban pokonała Courtney Gray przez TKO, 1:15 runda 1. Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za walkę finałową!

Magda Czaban jest złotą medalistką mistrzostw świata i Europy walczącą pod skrzydłami MMA Polska. Dzięki działaniom stowarzyszenia i współpracy z IMMAF udało się jej zapewnić możliwość wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Oceanii 2020. Wydarzenie to jest organizowane przez IMMAF i odbywa się w Gold Coast, w Australii. Wraz z Magdą na mistrzostwa udał się również jej trener i opiekun kadry MMA Polska, Kamil Zawarski.

Magda Czaban