You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Kostka Transporte sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Kostka Transporte, firma z branży logistyczno-transportowej wspierająca od lat rozwój MMA oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.

Kostka Transporte został sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.

Kostka Transporte to firma rodzinna założona w 1997 roku w Niemczech. Podwaliny pod obecną, szeroko prowadzoną działalność logistyczną głowa rodziny Andrzej Kostka kładł już w latach 80 w Polsce, skąd rozpoczął ekspansję oferując usługi logistyczne w segmencie transportu stali na terenie Duisburga. Aktualnie, prowadzona przez syna - Adama Kostkę firma oferuje usługi logistyczno-transportowe na terenie Niemiec oraz Holandii. Posiadając własną flotę transportową TIR oraz BUS, a także ponad 300 kontenerów, obsługuje we współpracy z DHL, Deutsche Post, DPD i Geo Post, setki transportów dziennie, przewożąc towary takich przedsiębiorstw jak: Amazon, Esprit, Zalando, Adidas, Obi, Philips czy Nikon.

Zacięcie sportowe właściciela, który sam startował z powodzeniem w formule K1 oraz tajskim boksie sprawiło, że Kostka Transporte jest obecnie głównym sponsorem UFD GYM, w którym trenują tacy zawodnicy jak mistrz KSW Roberto Soldić, Erko Jun, Antun Racić, Shamil Musaev, David i Martin Zawada czy Abus Magomedov. Kostka Transporte jest też sponsorem niemieckiej federacji MMA - EMC oraz od 2021 roku sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska, tym samym wspierając rozwój zarówno amatorskiego jak i profesjonalnego MMA.