You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Kolejny sponsor: eFortuna.pl Online Zakłady Bukmacherskie.

Cała reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA w Bahrajnie 2019 może liczyć na wsparcie sponsorów. Jednym z nich jest również firma eFortuna.pl Online Zakłady Bukmacherskie.

Marka ta posiada 20-letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Jest wiodąca, legalnie działającą firmą branży bukmacherskiej, wchodzącą w skład największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne.
Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz prawie 600 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu, a od pewnego czasu także e-sportu. Priorytetem firmy od zawsze jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii i know-how.

Fortuna