You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Paulina Wiśniewska w półfinale Mistrzostw Świata IMMAF 2021.

W trzecim dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021 w turniejowych klatkach zawalczył dwie polskiej reprezentantki, Paulina Wiśniewska i Paulina Kontna.

W pierwszym pojedynku Paulina Kontna zmierzyła się z Rosjanką, Tatianą Postarnakovą i została przez nią poddana w pierwszej rundzie walki.
W drugim boju Paulina Wiśniewska wypunktowała Sonję Pohjalainen z Finlandii i tym samym wywalczyła sobie miejsce w półfinale mistrzostw świata!

Oficjalne wyniki trzeciego dnia zmagań:
1. Waga musza 56,7 kg (125 lb) - Paulina Wiśniewska pokonała Sonję Pohjalainen(Finlandia) niejednogłośną decyzją sędziów (28-29, 29-28, 30-27)
2. Waga kogucia 61,2 kg (135 lb) - Tatiana Postarnakova (Rosja) pokonała Paulinę Kontną przez poddanie (dźwignia na łokieć), 1:55, runda 1
Paulina Wiśniewska zawalczy w półfinale mistrzostw świata z Brazylijką, Giulliany Pereą.

Paulina Wiśniewska

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2021 odbywa się w dniach od 24 do 29 stycznia w hali Jiu-Jitsu Arena w Zayed Sports City w Abu Zabi.

Transmisję z wydarzenia można śledzić na stronie organizacji IMMAF https://immaf.tv/

Stowarzyszenie MMA Polska i reprezentacja wspierane są przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Sunme, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

International MMA Federation (IMMAF) jest największą na świecie organizacją zajmującą się promocją amatorskiego MMA. Marka ta powstała w 2012 roku i dziś należą do niej organizacje zajmujące się amatorskim MMA z ponad 100 krajów na świecie.