You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Zmiana terminu zawodów

Drodzy zawodnicy!

Z uwagi na ogłoszone przez władze państwowe przedłużenie obostrzeń dotyczących ograniczenia rywalizacji sportowej, możliwości trenowania i organizacji turniejów amatorskich, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin zawodów na dzień 12.06.2021.

Zdajemy sobie sprawę z niedogodności jakie powoduje kolejne przełożenie daty I Mistrzostw MMA Polska. Wraz z sekcją trenerską, liderem sekcji medycznej i mecenasem Stowarzyszenia, byliśmy gotowi utrzymać pierwotną datę turnieju, nawet gdyby obostrzenia wygasły w przeddzień jego organizacji. Ta możliwość została nam jednak odebrana.

W związku z powyższym zapisy na turniej zostają przedłużone do dnia 31.05.2021 (pierwszy termin) i od 1.06.2021 do 7.06.2021 (drugi termin).

Ci zawodnicy, którzy już dokonali opłaty mogą zdecydować o jej przesunięciu na poczet udziału w turnieju czerwcowym lub o chęci otrzymania zwrotu środków na konto. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie pod adres info@mmapolska.org z informacją o podjętej decyzji dotyczącej wpłaconych środków.

Zawodnikom, którzy przeniosą opłatę zrobioną w drugim terminie, zwrócona zostanie nadpłata w wysokości 20 zł.

Głęboko wierzymy, że mimo trudnego początku, zbliżamy się do stabilizacji sytuacji i powrotu do normalności umożliwiającej realizację statutowych celów Stowarzyszenia i budowanie wraz ze wszystkimi biorącymi udział w naszych wydarzeniach: sponsorami, zawodnikami, trenerami i partnerami, nowego oblicza amatorskiego MMA.

Link do zapisów na turniej https://mmapolska.org/zapisy/index.php

Do zobaczenia 12 czerwca!
Zarząd Stowarzyszenia MMA Polska