You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Executive Solutions Sp. Z O.O. kolejnym sponsorem polskiej kadry

Mistrzostwa Świata Amatorskiego #MMA w Bahrajnie 2019 coraz bliżej. Miło nam więc poinformować, że do grona sponsorów kadry Polski na to wydarzenie dołączyła firma Executive Solutions Sp. Z O.O.

Marka ta od lat wykonuje projekty zarówno na lądzie jak i na morzu. Do jej największych sukcesów zaliczyć można współtworzenie fabryk BMW i Volvo, prace na pokładach największych statków pasażerskich, a także przy licznych halach przemysłowych min. dla takich marek jak Ikea i JYSK. To jednak tylko niewielka część przedsięwzięć, które są realizowane przez Executive Solutions Group na całym świecie, od Japonii po Islandię i Stany Zjednoczone.

Executive Solutions Group świadczy kompleksowe usługi na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Oferuje prace projektowe, montażowe, konserwacyjne i modernizacyjne w zakresie instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz spawalnictwa i stolarki.

Firma zapewnia kadrę najlepszych projektantów, managerów, kierowników projektów, a także wykwalifikowanych techników z bogatym doświadczeniem w wykonywaniu prac na arenie ogólnoświatowej.

Executive