You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Serwis eBilet.pl sponsorem nagród na 6. Mistrzostwa MMA

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. W zawodach weźmie udział blisko 600 zawodników. Będzie to największy turniej amatorskiego MMA w Polsce.

eBilet to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Współpracuje z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez.

Oferuje systemy sprzedaży biletów i kontroli wejść na wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Udostępnia organizatorom i partnerom kompletne rozwiązania technologiczne do bieżącej edycji oraz śledzenia trendów sprzedaży. Od 2019 roku jest częścią Grupy Allegro.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

ebilet sponsorem nagród