You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Blachy Pruszyński sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Blachy Pruszyński, lider na rynku pokryć dachowych i elewacyjnych oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.
Firma Blachy Pruszyński została sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.
Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.

Założona w 1985 roku firma Blachy Pruszyński skupia aktualnie ponad 20 podmiotów, które działają w kraju, jak również poza jej granicami w takich państwach jak Czechy, Rumunia, Niemcy oraz Węgry i Ukraina. Systematyczny wzrost sprzedaży zagwarantował firmie pozycję lidera na rynku pokryć dachowych i elewacyjnych. Istotną, z punktu widzenia strategii biznesu, była decyzja o wejściu w sektor produktów dla budownictwa wielkokubaturowego. Elementy takie jak płyty warstwowe, profile zimnogięte czy kasetony elewacyjne znajdują zastosowanie w halach magazynowych, zakładach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Dzięki temu asortyment oferowany przez spółkę jest niezwykle różnorodny. Rozbudowany park maszynowy pozwala firmie na produkcję niestandardowych wyrobów na indywidualne zamówienie klienta. Tego typu elastyczność zapewnia duże zainteresowanie ze strony największych inwestorów i wykonawców w Polsce.