You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Całodniowa transmisja z 8. Mistrzostw MMA dostępna w internecie

Transmisję z 8. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.

Zmagania amatorskich fighterów na 8. Mistrzostwach MMA odbędą się już 28 października w Gliwicach. Turniej zostanie zorganizowany w małej hali PreZero Areny Gliwice, jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Na liście startowej znalazło się 731 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Jest to najlepszych wynik frekwencyjny dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska i jednocześnie najlepszy wynik amatorskiego MMA w historii kraju.

Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska.

Finały, które rozpoczną się o godzinie 15:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport. Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 8. Mistrzostw MMA.

8. Mistrzostwa MMA rozpoczną się o godzinie 8:00 i będą otwarte dla kibiców.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. Ostatnie zawody Stowarzyszenia odbyły się 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. 8. Mistrzostwa MMA są trzecim z cyklu czterech turniejów zaplanowanych przez MMA Polska na rok 2023.