You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Spółka ORLEN Paliwa sponsorem 9. Mistrzostw MMA

Spółka ORLEN Paliwa została sponsorem 9. Mistrzostw MMA, które odbędą się 9 grudnia w Warszawie.

Dziewiąte wydarzenie z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 9 grudnia w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 w Warszawie. Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim eventem do tego miasta i po raz trzeci do hali na Bemowie. Sponsorem tego 9. Mistrzostw MMA została Spółka ORLEN Paliwa.

Spółka ORLEN Paliwa proponuje odbiorcom hurtowym kompleksową ofertę produktów paliwowych. Sprzedawane przez spółkę paliwa produkowane są przez Polski Koncern Naftowy, co jest gwarantem najwyższej jakości oraz spełniają normy Unii Europejskiej, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższają. Są również przyjazne dla środowiska.

ORLEN Paliwa zajmuje się również kompleksowym wykonywaniem instalacji przemysłowych na gaz płynny, które wykorzystywane są w celach grzewczych oraz w procesach technologicznych, m. in. w przemyśle, rolnictwie, produkcji żywności czy budownictwie.

Firma od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku hurtowej sprzedaży paliw płynnych co potwierdzają – z roku na rok - coraz wyższe notowania w najbardziej prestiżowych polskich rankingach.

ORLEN Paliwa jest jedną z największych polskich organizacji sprzedażowych, której zasięg działalności obejmuje teren całego kraju. Dysponuje również siecią optymalnie zlokalizowanych Terminali LPG, m.in. Terminalem Morskim LPG w Szczecinie.

Głównym celem firmy jest tworzenie i utrzymywanie najwyższych standardów obsługi klientów w zakresie hurtowej sprzedaży paliw. Profesjonalne i elastyczne reagowanie na ich potrzeby i systematyczna rozbudowa świadczonych przez spółkę usług czyni z niej najwyższej jakości partnera biznesowego.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich. Stowarzyszenie MMA Polska jest też członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.