You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Studio 306 sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Studio 306, firma reklamowa działająca na rynku od ponad 15 lat oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.

Marka Studio 306 została sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska. Współpraca będzie obejmować cały 2021 rok i wydarzenia na ten czas zaplanowane.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.

Studio 306 to zarówno studio reklamowe, jak i drukarnia wielkoformatowa, offsetowa i cyfrowa. Filozofią marki jest jakość, praca z klientem i spełnianie najbardziej wymagających oczekiwania.

– Od lat angażujemy się w wiele inicjatyw sportowych – mówią przedstawiciele firmy. – Szczególnie stara się wspierać sporty walki, których zasady czystej rywalizacji oraz fair play są nam niezwykle bliskie także w biznesie. Jako Studio 306 Sp. z o.o. pomagamy młodym zawodnikom związanym z Klubem Judo Lemur, a także poprzez aktywizację sportową wspieramy dzieci z warszawskich domów dziecka i angażujemy się w pomoc Warszawskiemu Centrum Pomocy Rodzinie, bo dobro dzieci i młodzieży jest dla nas najważniejsze.