You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Przygotowania do Mistrzostw Świata w Bahrajnie trwają...

Już niedługo zaprezentujemy pełny skład zespołu, który będzie reprezentował Polskę podczas tego wydarzenia. W czasie jednak gdy nasi kadrowicze szlifują formę, my zajmujemy się niezbędnymi formalnościami. Wszystko to bowiem nie było by możliwe bez firm, które wierzą w naszych sportowców, idee Stowarzyszenia i rozwój mieszanych sztuk walki w ich amatorskiej odsłonie.

Z radością prezentujemy pierwszego ze sponsorów reprezentacji Polski w #MMA, firmę Multi Assist – pośrednika w rejestracji pojazdów. Multi Assist obsługuje wszystkie czynności rejestracyjne, związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów mechanicznych. Usługi świadczy z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, w sposób odpowiedzialny i przemyślany. W aktywnym portfelu klientów firmy znajdują się liczące spółki leasingowe w Polsce, autoryzowani dealerzy wielu marek, klienci instytucjonalni oraz osoby fizyczne.

Marka Multi Assist działa bez ograniczeń terytorialnych opierając swoją działalność zarówno o biura stacjonarne jaki i filie prowadzone przez lokalnych przedstawicieli. Kompleksowa usługa oferowana przez Multi Assist to nie tylko rejestracja pojazdów, ale też wymiana dowodów rejestracyjnych, obsługa dodatkowych czynności administracyjnych oraz organizacja przepływu dokumentów w sposób systemowy z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania IT.
www.multiassist.pl

Multi Assist