You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Fortuna sponsorem strategicznym MMA Polska

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, jeden z liderów rynku bukmacherskiego w kraju oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.
Fortuna została sponsorem strategicznym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również Reprezentacji Polski. Logo firmy będzie więc widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych.

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Kolejne wydarzenia będą systematycznie ogłaszane przez Stowarzyszenie.
Współpraca ze Stowarzyszeniem MMA Polska to kolejny element obecności Fortuny w świecie mieszanych sztuk walki. Od 2020 roku bukmacher jest oficjalnym sponsorem federacji KSW.

Wspólne działania Fortuny i MMA Polska będą obejmować cały 2021 rok i wszystkie wydarzenia na ten czas zaplanowane.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej ponad 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od lat wspiera polski sport, sponsorując m.in. Fortuna Puchar Polski, rozgrywki piłkarskie Fortuna 1 Liga, Legię Warszawa oraz Federację KSW.