You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Drugie szkolenie sędziowskie MMA Polska za nami!

29 kursantów, w tym 5 pań. Obszerna część teoretyczna z wieloma ciekawymi przykładami od Tomasz Bronder i praktyka w klubie Warszawskie Centrum Atletyki. Wybrani uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zdobycia pierwszych sędziowskich szlifów już podczas 3. Mistrzostw MMA Polska.

Kolejne szkolenia w planach, a jeśli zastanawiacie się nad wyborem sędziowskiej drogi, warto zacząć właśnie od wejścia na nią poprzez nasz kurs. To pierwszy, ważny krok. Kolejnym są:
- praktyka na zawodach MMA Polska
- pełnoprawne sędziowanie amatorskich walk na zawodach MMA Polska
- możliwość wystąpienia w roli tzw. shadow judge na zawodowych galach regionalnych i ogólnopolskich
- profesjonalne zajęcia się tym fachem
– Aspekt edukacyjny naszych szkoleń jest dla mnie niesłychanie ważny – mówi Martin Lewandowski, prezes MMA Polska. – Zrobienie kursu to jednak dopiero pierwszy krok, który jest jak zdanie egzaminu na prawo jazdy. Dokument zdobyty, ale teraz czas na konkretną praktykę. Dlatego właśnie każdemu dajemy szansę sędziowania na Mistrzostwach MMA Polska. Najlepszych i najbardziej zaangażowanych nasz Lider sekcji sędziowskiej Tomasz Bronder może kierować na gale takie jak: KSW, Babilon, Octagon, Silesia MMA , Wirtuoz czy Strife. Każdy może też próbować sędziować, gdzie tylko sobie tego życzy. Zdany kurs jest ma być przepustką do tego świata. Uważam, że dla każdego organizatora gal MMA, tacy wyszkoleni sędziowie dostępni na rynku to dodatkowy „stempel jakości”.

szkolenie