You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Rozpoczynamy nowy rok!

Na pierwszy ogień ruszamy z testami dla naszych aktualnych i potencjalnych reprezentantów.
Już 11.01.2020 r. w klubie FitFabric w Łodzi odbędzie się test motoryczny pod wodzą Amit Batra, lidera sekcji przygotowania motorycznego Stowarzyszenia MMA Polska. W teście udział wezmą zawodnicy kadry polski, którzy startowali na mistrzostwach świata w Bahrajnie oraz grupa zawodników, która pokazała się z dobrej strony podczas sparingów weryfikacyjnych.

Co dla nich przygotowujemy?

  • 👉Test mocy kończyn dolnych - Ocena kompleksowych możliwości wykorzystania przez badanego źródła energetycznego decydującego o mocy i dynamice wszelkich czynności ruchowych. Test mocy kończyn dolnych silnie skorelowany jest z siłą ciosu.
  • 👉Test mocy kończyn górnych - Porównanie mocy kończyn górnych i dolnych pozwoli nam na ocenę dyspozycji szybkościowo - siłowych zawodnika i zdolności do efektywnego transferu mocy w ruchach specyficznych dla walki sportowej.
  • 👉Indeks siły reaktywnej
  • 👉Test Judo

Przeprowadzenie testu jest możliwe dzięki współpracy z partnerami stowarzyszenia: firmie Matmarco medical & sport - profesjonalna diagnostyka sportowa oraz Medkonsulting BIS Microgate Polska udostępniającymi specjalistyczny sprzęt pomiarowy 💪

fitfabric