You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Aktualności

powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Polki z dwoma złotymi medalami i srebrem na Otwartych Mistrzostwach Europy IMMAF 2021.

W ostatnim dniu Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF 2021 trzy reprezentantki Polski wywalczyły dwa złote i jeden srebrny medal.

Fantastycznym wynikiem zakończył się mistrzostwa Europy dla polskich reprezentantek, które dziś toczyły swoje finałowe boje. Magdalena Czaban jako pierwsza weszła do klatki i na pełnym dystansie rozbiła reprezentantkę Finlandii. W drugim boju Paulina Kontna w pięknym stylu pokonała przed czasem zawodniczkę z Włoch. Sara Jóźwiak natomiast musiała w finale uznać wyższość fighterki z Bahrajnu i tym samym na jej piersi zawisł medal srebrny.
Oficjalne wyniki finałów:

1. Waga kogucia 61.2 kg (135 lbs) - Paulina Kontna pokonała Ilarię Norcię (Włochy) przez TKO, 2:31, runda 3
2. Waga piórkowa 65.8 kg (145 lbs) – Sabrina Laurentina De Sousa (Bahrajn) pokonała Sarę Jóźwiak jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-26)
3. Waga atomowa 47.6 kg (105 lbs) - Magdalena Czaban pokonała Jennę Horto (Finlandia) jednogłośną decyzją sędziów (3 x 29-28)

Tegoroczna edycja Otwartych Mistrzostw Europy IMMAF potrwa do 20 sierpnia. Wydarzenie odbywa się w rosyjskim Kazaniu.
Transmisję z każdego dnia walk można btło śledzić na żywo profilu Stowarzyszenia w serwisie Facebook.

Stowarzyszenie MMA Polska i reprezentacja wspierane są przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Sunme, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.