You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Aktualności


powrót do poprzedniej strony | Archiwum

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska

💥 Ruszamy! Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia #MMAPolska odbędzie się już w kwietniu!
👉 Data turnieju: 17.04.2021 r.
👉 Miejsce: Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56, Warszawa.
Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w turnieju mogą się już rejestrować na stronie https://mmapolska.org/zapisy/ poprzez formularz zgłoszeniowy.
Data zakończenia zapisów: 10 kwietnia 2021.
Opłata startowa: I termin do 03.04.2021 – 80 zł
II termin 04.04 - 10.04.2021 – 100 zł


Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.
Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce Zawody

WAŻNE! Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Współorganizatorem wydarzenia jest Białołęcki Ośrodek Sportu, a patronat nad turniejem objął Pan Grzegorz Kuca - Burmistrz dzielnicy Białołęka.
Zapraszamy do zapisów i widzimy się już 17 kwietnia! 👊