You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...Zespół

Kuba Mauricz

Lider przygotowania dietetycznego i suplementacji

Jeden z najbardziej pozpoznawalnych dietetyków w Polsce. Ekspert z zakresu żywienia i suplementacji. Absolwent dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jako redaktor naukowy konsultował merytorycznie publikacje: "Nowoczesny trening siłowy" Iana Kinga i Lou Schulera, "Buduj mięśnie, spalaj tłuszcz" Toma Venuto, oraz "Bądź sprawny jak lampart" i "Skazany na biurko" autorstwa dr Kelly'ego Starretta.

W latach 2008-2010 był zastępcą redaktora naczelnego "Muscular Development", największego na świecie magazynu kulturystycznego. Główny pomysłodawca i były redaktor prowadzący "Body Challenge" w latach 2015-2017.
Na co dzień współpracuje z magazynami: "Men's Health", "Logo", "Gala", "Gala MEN", "BodyLIFE", "Trainer" i innymi. Odpowiadał za opiekę żywieniową sportowców, m.in. Joanny Jędrzejczyk, Mameda Khalidova, Michała Materli, Aslambeka Saidova, Piotra Strusa, Tomasza Narkuna, Zbigniewa Bartmana i wielu innych.
Autor wielu receptur produktów spożywczych i suplementów diety: Bakalland, Henryk Kania, Trec Nutrition, Legal Cakes, Lab One.